Uromexil Forte – co to je? Recenze, fórum, lékárna, cena, kde koupit

Hledáte účinný doplněk při problémech s prostatou? Podívejte se na produkt Uromexil Forte , kterému důvěřují tisíce lidí, a získejte slevu na svou první objednávku.

Uromexil Forte je doplněk, který obnovuje funkce močového systému. Přípravek je určen k léčbě cystitidy, močové inkontinence a dalších poruch urogenitálního systému . Přípravek ve formě kapslí svou účinností předčí drahá antibiotika, léky proti bolesti a hormonální léky. Jen to, že na rozdíl od výše zmíněných farmaceutických léků nevyvolává závislost, alergie ani stres ve vnitřních orgánech. Bylinný přípravek mohou užívat muži i ženy bez ohledu na věk onemocnění a jeho závažnost.

UromexilForte

Co je to močová inkontinence?

Inkontinence moči (UI), mimovolní pomočování, je velmi častý stav, o kterém nikdo nechce mluvit. Kvůli stigmatu, které ho obklopuje, je mnoho lidí příliš ponížených, než aby vyhledali pomoc. Ale většinu stavů, které způsobují UI, lze napravit lékařskými nebo alternativními intervencemi.

MN, častější u žen než u mužů, se vyskytuje, když se svaly v močovém měchýři, které řídí tok moči, nedobrovolně stahují nebo uvolňují, což vede k úniku nebo nekontrolovanému močení. Samotné rozhraní není nemoc, ale může být příznakem základního zdravotního problému.

Podle  Urological Care Foundation  mají ženy větší pravděpodobnost rozvoje UI než muži, protože mají kratší močovou trubici než muži. V důsledku toho jakákoli slabost nebo poškození močové trubice u ženy pravděpodobněji způsobí inkontinenci moči. Je to proto, že méně svalů udržuje moč ve vašem močovém měchýři, dokud nejste připraveni močit.

Známky a příznaky močové inkontinence

Zde jsou známky toho, že byste měli navštívit lékaře: (  1  )

  • Únik moči při běžných činnostech, jako je zvedání, ohýbání, kašlání nebo cvičení
  • Náhlé, silné nutkání močit; máte pocit, že možná nestihnete dojít na záchod včas
  • Únik moči bez pocitu varovného znamení nebo nutkání
  • Vlhčení postele

Příčiny močové inkontinence (UI)

Močová inkontinence může být dočasným problémem způsobeným vaginální infekcí nebo  infekcí močových cest (UTI  ),  zácpou  nebo některými léky, nebo se může jednat o chronický stav.

Nejčastějšími příčinami chronické močové inkontinence jsou: (  2  )

Uromexil Forte

Co je to komplex Uromexil Forte?

Uromexil Forte je ideální pro osoby s poruchami urogenitálního systému. Mezi ně patří akutní a chronická cystitida, od pyelonefritidy, močové inkontinence a urolitiázy. Obsah kapslí bojuje proti infekcím, má antihistaminika a zmírňuje bolest. Působí příznivě na vylučování močoviny z těla.

Ingredience Uromexil Forte

Vlastnosti doplňku Uromexil Forte vyplývají z biologicky aktivních látek obsažených v jeho struktuře.

Složení kapslí, funkce každé látky:

  • Extrakt z brusinek – má antioxidační vlastnosti, inhibuje zánětlivé procesy.
  • Extrakt ze šípku – nasycuje krev vitamíny, má mírný diuretický účinek, odstraňuje patogenní mikroflóru z urogenitálního traktu.
  • Extrakt z červených hroznů – zlepšuje imunitu, pomáhá v boji proti virovým onemocněním, normalizuje prokrvení močového měchýře.

Látky obsažené v Uromexil Forte prokázaly svou účinnost: společně i samostatně působí protizánětlivě a antioxidačně. Složky kapslí začnou působit ihned po vstupu do krevního oběhu. Kombinace biologicky aktivních látek má protizánětlivé, regenerační a analgetické vlastnosti.

Dávkování Uromexil Forte – způsob použití

Užívejte Uromexil Forte 1 kapsli 2krát denně s jídlem nebo bez jídla. Žvýkání produktu se nedoporučuje. Kapsle zapijte dostatečným množstvím vody. Délka léčebné kúry se pohybuje od 40 dnů do 2,5 měsíce v závislosti na důvodu, pro který léčbu podstupujete. Součástí balení je návod, jak terapii provádět.

Uromexil Forte

Jak přípravek Uromexil Forte působí ?

Látky obsažené v kapslích Uromexil Forte ihned po vstupu do krevního oběhu eliminují bolest a působí protikřečově. Navíc jeho složky snižují riziko rakoviny. Přípravek posiluje stěny cév močového měchýře, zabraňuje jejich poškození a vzniku krve v moči. Protizánětlivé kapsle navíc absorbují škodlivé látky a odstraňují je z těla pod vlivem moči.

Kontraindikace

Přípravek obsahuje extrakt z borůvek, extrakt ze šípků a extrakt z jadérek červeného hroznu, proto může být kontraindikován u osob s individuální nesnášenlivostí těchto rostlinných složek. Co se týče užívání léků v těhotenství, měla byste se také poradit se svým lékařem a zvážit všechna rizika. Pacientům s rakovinou se také daří lépe s jinými způsoby léčby.

Názory lékařů

Díky přírodním složkám aktivují vylučování moči, proto je nutné dodržovat dávku, aby nedošlo k překročení normy. Vitamíny obsažené v kompozici posilují celkovou imunitu a ochranné funkce těla a antioxidanty stimulují odstraňování toxinů a toxinů močí a močovinou. Imunitní systém je také aktivován zvýšením syntézy interferonů.

Kde koupit Uromexil Forte ?

Nakupujte se slevou na oficiálních stránkách výrobce. V současné době probíhá akce, ve které byla cena Uromexil Forte snížena až o 50 %.

Uromexil Forte

Názory a komentáře lidí užívajících Uromexil Forte

„V poslední době používám Uromexil Forte , velmi účinný prostředek, který mi pomohl zbavit se chronických onemocnění močového ústrojí. Efekt byl kolosální, nikdy jsem si nemyslel, že se brzy vzpamatuji z neustálých škrtů. Bolesti břicha a močového měchýře jsou pryč. Časté nutkání používat koupelnu opadlo. Teď žiju v míru a jsem za to rád.“

„Jednou jsem narazila na recenzi, ve které muž mluvil o tom, jak se úspěšně zbavit nemocí močových cest. Dlouho jsem trpěla velkými bolestmi a nyní, po týdnu léčby, jsem se nemoci konečně zbavila. Dlouho jsem se chtěl z nemoci vyléčit, ale pokaždé se léčba lékařů ukázala jako neúčinná. A stačilo zapnout internet, přečíst si názory ostatních a začít využívat jejich návrhy. Nyní jsem nejen spokojený, ale také rád, že jsem mohl tak snadno zapomenout na své problémy.“

Napsat komentář